Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Trinny & Susannah i Norge

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-02-12, 12:18   #20
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.086
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Trinny & Susannah i Norge

Av uviss grunn sto dette på her i går, og vi så på med et halvt øye. Når det nå så var ferdig, og jeg ikke egentlig syntes at dette var noe som var verd at jeg hadde sett på, utbryter min halvsyke mann "Det er mulig det er bare med altså, men er det egentlig den helt store forskjellen?"

Vi ble enige om at det vi hadde sett på tv var at de byttet ut "lite kledeige hverdagsklær", med en penkjole, og gredde håret deres. (og litt mer sånn hårstyliong og sminke og sånn da, men det merket han seg slett ikke ved) Hey, det kan jeg også gjøre. Jeg blir dog ikke mye mindre "hverdagssliten" av den grunn.

Nei, dette var ikke akkurat noe jeg tror jeg kommer til å bruke mer tid på å se på.

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er aktiv nå   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no