Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Huggorm!

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-07-12, 23:33   #18
Elise
Ute av drift
 
Elise sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 15.751
Elise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Huggorm!

Opprinnelig lagt inn av Amelie, her.

1) Sett huggorm i år? (x antall, hvor i Norge, hva slags terreng)
2) Kjenner noen som har blitt bitt av huggorm, i år eller tidligere år?
3) Blitt bitt selv? (utdyp...)
4) Er du litt redd?

1. Har sett 2 stk i år, ved kysten i Porsgrunn. Begge to var ganske små (barn, mente en jeg kjenner) og lå overkjørte i veien. Terreng rundt er skaug og ganske ulendt terreng (og hytta vår midt i).

2. Kjenner faktisk en som har blitt bitt i år, for et par uker siden. Han ble innlagt, ja. (7 år og merket ikke engang at han ble bitt....)

3. Har aldri blitt bitt selv.

4. Liker ikke at ungene løper foran meg på stien i skogen, eller at de leker rundt hytta der det er tett skog og annen vegetasjon.

__________________
05 og 07
Elise er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no