Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Mulig nabokonflikt-tv-kabel

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-08-12, 09:29   #1
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.088
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Mulig nabokonflikt-tv-kabel

Opprinnelig lagt inn av mrc, her.

Selskapet lagrer nok info om hvor det ligger. Dere la bare ned røret, mens de kom å la fiber inn i røret og skrev ned info om hvor røret var lagt ned.


Mulig, jeg var ikke hjemme når de var her, det var det mannen som tok seg av. (Han som tok seg av gravingen også, for den del.) Men de kom og la inn fiber og styrte på, så jeg satser på at de har tegnet ned hvor vi hadde gravd også da.

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 10-08-12, 09:33   #2
mrc
Bør lage seg en tittel selv
 
mrc sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2008
Hvor: Foran pc-en
Innlegg: 5.480
mrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt likt
Standard

Sv: Mulig nabokonflikt-tv-kabel

Opprinnelig lagt inn av Malama, her.

Mulig, jeg var ikke hjemme når de var her, det var det mannen som tok seg av. (Han som tok seg av gravingen også, for den del.) Men de kom og la inn fiber og styrte på, så jeg satser på at de har tegnet ned hvor vi hadde gravd også da.

Har selv gjort dette arbeidet selv når fiber blir installert. I mitt tilfelle ble det også slik at min fiber er koblet på en boks på veggen på nabohuset. Denne boksen er på motsatt side av hans hus i forhold til vårt. Vi fikk imidlertid lov av naboen å feste fiberen langs veggen hans, så grave over plenen hans får vi kom inn på vår tomt.

Tror nok de tegner inn hvor dette røret er lagt. Hos oss er det ikke akkurat en rett linje heller...

*glad i fiberen min*

__________________
"I've got nothing against God. It's his fan club I can't stand"
[J-2003 - G-2005 - J-2008]
mrc er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no