Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Takk for meg

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-11-12, 01:34   #11
Nextlife
Rockesøster
 
Nextlife sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 9.598
Blogginnlegg: 1
Nextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Takk for meg

Opprinnelig lagt inn av Katta, her.

Jeg siterer deg litt urettmessig nå, men du beveger deg innpå noe jeg har tenkt litt på, men slitt med å formulere. For mange som har vært lenge på fp er dette en litt fremmed tankegang tror jeg. FP har vært et forum med internjustis og hvor man knaptnok har husket hvem som er moderatorer og ikke. Plutselig har man en situasjon der den store hopen ikke skjønner hva som skjer og ledelsen står sammen som en samlet ledergruppe som ikke kan eller vil dele alt med resten. Det er en uvant situasjon.

Men det er også veldig mange medlemmer her som ikke har vært med fra starten, og som forholder seg til en ledelse som den naturliste ting i verden, deriblandt jeg.
For meg har det hele tiden vært veldig tydelig at noen leder og administrere dette forumet, men at mange av brukerne har et veldig eieforhold her.
I takt med at forumet har vokst og medlemsmassen mener jeg det mest fornuftige er å faktisk ha en ledelse som er synlig og som tar tak når man må, som i denne saken.

Nextlife er ikke aktiv  
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no