Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Webasto? Ville du ha hatt det?

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-11-12, 20:02   #24
Lhi-My
Bør lage seg en tittel selv
 
Lhi-My sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2009
Innlegg: 5.204
Lhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt av
Standard

Sv: Webasto? Ville du ha hatt det?

Jeg har Grand Picasso som privatbil og der er det verken motorvarmer eller Webasto. Jeg bor på et sted der vi ofte har 25-30 minusgrader på vinteren, men klarte meg fint uten begge deler i fjor vinter (som var første året med denne bilen). Bilen starter greit selv i veldig kaldt vær uten motorvarmer, men det hadde helt klart vært skånsommere mot bilen med motorvarmer. Webasto har jeg ikke bruk for. Jeg parkerer alltid i garasje og der kan jo ikke Webastoen brukes. Jeg kjører ungene til skolen og dit er det 2,5 km. Bilen gir god varme før vi er framme.

På firmabilen jeg kjører for tiden, er det både Webasto og motorvarmer. Jeg bruker ikke Webastoen fordi jeg alltid parkerer i garasje. Motorvarmeren blir sikkert brukt på ekstremt kalde dager.

Lhi-My er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no