Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Komplottet mot Snåsamannen

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-12-12, 18:18   #30
rine
Halloen!
 
rine sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 20.392
rine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Komplottet mot Snåsamannen

Opprinnelig lagt inn av Tallulah, her.

Hvorfor det? Effekten er jo påstått reell. Det er jo ikke vanskelig å se om en kreftsvulst forsvinner, f.eks.

.

Selvsagt, det burde være lett å finne ut, jeg tenkte mer på hva det er han gjør konkret.

Opprinnelig lagt inn av Esme, her.


Jeg tror han tror på egne evner, men ikke er helt sikker, siden han ikke vil la seg teste.

Det tror jeg også, og så tror jeg at fyren (selv om jeg ikke har lest det i Allers) har en syvende sans/god intuisjon eller hva_har_du. Jeg er derimot ikke sikker på om det er usikkerhet rundt egne evner som gjør at han ikke vil la seg teste, fyren har tross alt drevet på med det samme der oppe i Trøndelag i årevis og virker da ganske sikker på hva han driver med, men snarere høy alder eller en likegyldighet til om folk tror på han eller ikke. Jeg for min del lever godt med at at jeg kanskje aldri får vite helt hva han er/kan eller ikke er/kan.

rine er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no