Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon

Hjelp meg å formulere en invitasjon!

Kommunikasjon Forum for data, biler og "duppeditter", samt annen kommunikasjon.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-05-13, 18:29   #20
rine
Halloen!
 
rine sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 20.392
rine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hjelp meg å formulere en invitasjon!

Opprinnelig lagt inn av Nextlife, her.

Etter mitt syn er FP et bra sted å henge på grunn av menneskene her, ikke fordi det er nesten bare kvinner.
Det er et levende forum med interessante og aktuelle temaer, samt en debatteknikk som går utenfor de typiske mammaforaene.

Dette er jeg enig i. Jeg har sagt mange ganger at jeg hadde en lynkariere på enten SG eller SM, men det fenget meg virkelig ikke i det hele tatt. På FP ble jeg værende- selv om jeg i utganspunktet ikke hadde noen planer om det.
Jeg hisser meg ikke opp over verken Esme, Skremmern eller HI, men tenker følgende:
-Jeg har ikke erfaring med at rene dametreff trenger å være mer kjedelige enn treff med blandet kjønnsfordeling. (Jeg har riktignok skippet barselgruppe to av to ganger, men jeg har alltid sagt til meg selv at det var fordi damene der var helt på tøybleie-og samsovingsgalleien, ikke bare fordi de var damer.
-Jeg blir likevel litt oppgitt over Esme fordi føler at hun båssetter kvinner som fjollete, uniteressante samtalepartnere og nesten tar det for gitt at det i enhver setting alltid vil være mer givende å være sammen med menn. Det er jeg absolutt ikke enig i, og mener bestemt at hvorvidt man har noe å bidra med i en sosial setting ikke er kjønnsavhengig, men personavhengig.
-Mer spesifikt til HI: Hvis poenget med treffet er å bedre klassemiljøet til barna ved at foreldre blir mer kjent, ser jeg ingen grunn til at bare mødrene skal bli invitert. Har du begrenset plass, bør du si at en foresatt til hvert barn kan komme, slik mange allerede har nevnt.

rine er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no