Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Tråden om besøkshjem/avlastningshjem

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-06-13, 11:16   #11
Apple
Elsker gamlis- godis
 
Apple sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 8.836
Apple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt av
Standard

Sv: Tråden om besøkshjem/avlastningshjem

Opprinnelig lagt inn av Input, her.

Jeg er ikke spesielt priviligert, men jeg synes likevel at inntektskildene mine bør komme fra andre steder enn folks behov for hjelp i en sårbar situasjon. Å ta i mot avlastning er mer sårbart enn å være innlagt på sykehuset.

Jøss. Dette var sterke ord. Dersom jeg skal ta det du sier alvorlig må jeg si opp jobben min umiddelbart. Og jeg synes det er drøyt å sammenligne besøkshjem og sykehusinnleggelse og si at førstnevnte er mer sårbart! Virkelig? Da tror jeg ikke du har vært på den barneavdelingen jeg jobber på.

Uansett: syne HI stiller helt legitime spørsmål. Lykke til!

__________________
2005 og 2010
Apple er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no