Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Hvordan knytter du skjerf i halsen?

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-05-07, 17:51   #1
007
© All rights reserved
 
007 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Vest
Innlegg: 20.450
Blogginnlegg: 57
007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvordan knytter du skjerf i halsen?

Bruker ikke skjerf. Det blir for damete for meg.

Jeg bruker sjal når jeg kjører motorsykkel. Jeg har et Liverpoolsjal (bombe) som blir surret rundt halsen slik at det ikke kommer vind mellom jakke og hjelm. Lite trendy, men veldig varmt og godt.

007 er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 03-05-07, 18:07   #2
Chanett
navnet sjemmer ingen
 
Chanett sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 13.327
Chanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvordan knytter du skjerf i halsen?

Opprinnelig lagt inn av Liven, her.

Bruker ikke skjerf. Det blir for damete for meg.

Jeg bruker sjal når jeg kjører motorsykkel. Jeg har et Liverpoolsjal (bombe) som blir surret rundt halsen slik at det ikke kommer vind mellom jakke og hjelm. Lite trendy, men veldig varmt og godt.

Jeg bruker ullskjerf og sjal hele året. Jeg er en frysepinne og ikke verdens mest trendy, tenker jeg at vi sier.

Chanett er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:06.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no