Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Å gå tomt for knær ...

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-08-13, 08:54   #11
Esme
Mother of Dragons
 
Esme sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 20.029
Blogginnlegg: 76
Esme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Å gå tomt for knær ...

Det som er feil når politikere diskuterer helsepolitikk er at de diskuterer ikke på det nivået som de burde ha gjort. Det er viktige beslutninger som må taes på politisk nivå, som feks hvilke tilbud som det offentlige helsevesenet skal tilby.

Dette er tøffe, tildels upopulære beslutninger. Og istedet legger de seg opp i logistikken til helsevesenet uten å vite en pøkk om det, og ender som oftest opp med å gjøre jobben vår vanskeligere. Det hadde ikke ramlet meg inn å ha noen mening om hvordan oljeindustrien gjør arbeidet sitt, eller hvordan flyplasser blir organisert. Jeg kan ha verdimeninger, men ikke logistikkmeninger.

Men når det gjelder logistikk og arbeidsfordeling i helsevesenet så tror jo alle at de har liksom noe lurt å si.

__________________
It takes a great deal of effort to sustain a conservative, trustworthy persona.
Esme er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no