|
Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier. |
![]() |
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
![]() |
#1 |
Slumrende Ullteppe
|
![]() Sv: Har du tatt med barnet ditt til valgbodene?Det er ingen valgboder her jeg bor, så nei, Guttungen har ikke blitt tatt med til slike. Men, han blir tuta ørene fulle av politikk her hjemme (kremt... Arvelig belastede foreldre på begge sider...) Heldigvis virker der også som de har lært om valget og de ulike partienes politikk, og faktisk diskutert hva dette betyr for dem, som barn, på skolen.
__________________
What doesn't kill you, makes you stranger. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Gal kattedame
|
![]() Sv: Har du tatt med barnet ditt til valgbodene?Vi er så og si aldri i byen med ungene, så nei. De har derimot mye om valget på skolen og jeg er litt over snittet opptatt av lokalpolitikk, så de får sin dose, om enn noe grønnfarget av sin mor.
__________________
En, to, tre, fire What you give is what you get in return. |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Sviiisj!!
|
![]() Sv: Har du tatt med barnet ditt til valgbodene?Apropos ballonger: resten av familien (i alderen 5-38) kom nettopp inn døra her etter å ha vært i byen på "Ja til OL i Oslo"-arrangement, utstyrt med et lass blå t-skjorter med OL-propaganda på. Minstemann har gått til sengs iført ny OL-"nattkjole" i str Small.
__________________
|
![]() |
![]() |
![]() |
Trådverktøy | |
Visningsmåter | |
|
|