Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Har dere sett "Sigrid blir mamma"?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-09-13, 13:38   #21
Dronningen
Pauset
 
Medlem siden: Oct 2007
Innlegg: 12.595
Dronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Har dere sett "Sigrid blir mamma"?

Jeg synes hun er slitsom, og har ikke sett programmet. Hørte bare kommentar på radio rundt hennes angst for barn med Downs syndrom, i tillegg til at hun har brukt begrepet som nedsettende betegnelse om andre.

"Befriende ærlig" er vel så ofte dum, respektløs og av og til litt småslem i min bok. Jeg har aldri møtt en "befriende ærlig" person, og hatt sans for vedkommende.

Dronningen er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no