Sv: Hils på valpen vår!
Ikke kjøp for stor seng. De blir ikke så store. Vi har ikke tildekket seng, men han liker å følge med og han sover i bur på natten.
Bånd får du kanskje med fra oppdretter, lurt å vente med for å se hva som passer rundt halsen. Finner du et som bånd som har refleks så kjøp det!
Sele, greit å vente til hun er her så at det passer.
Vann- og matskåler. Greit å ha fire.
Børste, det beste syns jeg nesten er en menneskebørste i naturbørst. Kanskje har du noen gammel som kan brukes?
For får du med fra oppdretter, du kan høre hva hun anbefaler. Bland om du skal skifte for.
Noen små leker, men her kan dere være kreative og finne på ting selv!
Tannbørste, anbefaler deg en liten mikrofiberaktig hvit sak som man tar på fingeren og "pusser" tennene med.
En bitteliten klotang, gjerne en som ser ut mer som en saks og som er for katter, de har så bittemså klør!

Ellers er det nok ikke så mye mer dere trenger i begynnelsen. Kjøkkenpapir og deinfeksjon som spray er greit å ha, det blir en del å tørke opp. 
Tam på Alnabru syns jeg er den beste butikken i Oslo
|