Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Divines spør-og-lær-forum

Gateskilt "barn leker" hvor henvender man seg?

Divines spør-og-lær-forum Spør om alt mulig du lurer på - kanskje er det noen som kan svare.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-03-14, 15:05   #1
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.796
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

Sv: Gateskilt "barn leker" hvor henvender man seg?

Jeg tror det er litt strengt med hvem som kan sette det opp, vi fikk ikke lov i gata vår. Noe med kommunal vei og ikke lov med skiltstolper? Husker ikke. Uansett, naboen tok saken i egne hender og hang ett skilt på en lyktestolpe. Ingen har tatt det ned.

Jeg kan høre med han hvor han fikk det fra, det er et ordentlig skilt.

Neket er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 12-03-14, 15:08   #2
Taien
lettere utlada
 
Taien sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Rogaland
Innlegg: 8.346
Blogginnlegg: 272
Taien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Gateskilt "barn leker" hvor henvender man seg?

Opprinnelig lagt inn av Neket, her.

Jeg tror det er litt strengt med hvem som kan sette det opp, vi fikk ikke lov i gata vår. Noe med kommunal vei og ikke lov med skiltstolper? Husker ikke. Uansett, naboen tok saken i egne hender og hang ett skilt på en lyktestolpe. Ingen har tatt det ned.

Jeg kan høre med han hvor han fikk det fra, det er et ordentlig skilt.

Ah ja det er vel sånne regler også... Ja jeg har jo sett rundt omkring at det er private skilt som er blitt satt opp.
Men oppe hos mamsen er det et offentlig skilt, og hun bor ganske likt som oss.

__________________
Tvillinggutter 2010
Taien er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:28.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no