Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Småpenger, unger, betaling og media

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-05-14, 11:28   #1
Snuppa
Lengter etter sola
 
Snuppa sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 4.590
Snuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt likt
Standard

Sv: Småpenger, unger, betaling og media

Opprinnelig lagt inn av Katta, her.

I sånne sparebøsser kan det vel fort være mer enn 25 kronestykker?

Uansett, jeg synes i grunnen butikker skal ta imot mynter som betalingsmiddel. De gir jo igjen de vekslepengene som passer dem også selv om det er en neve kronestykker. Forholde seg til loven er en fin ting og så er det greit med en svær plakat slik det er i kasser som kun tar kort slik at man slipper å stå i kø uten å få betalt.

I denne saken sto det at det kun var 20 og 10ere.

__________________
-03 -06 -09
Snuppa er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 06-05-14, 11:30   #2
Katta
maler
 
Katta sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2008
Hvor: Trondheim
Innlegg: 31.284
Blogginnlegg: 92
Katta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Småpenger, unger, betaling og media

Opprinnelig lagt inn av Snuppa, her.

I denne saken sto det at det kun var 20 og 10ere.

I såfall bør de ta seg både to og tre boller.

__________________
Storebror 2002 - Toern 2003 - Plutt 2009 - Mikro 2012
Katta er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no