|
|||||||
| Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
Bør lage seg en tittel selv
|
Sv: Papptallerkener? Yey eller ney?Jeg hadde brukt papp og det hadde ikke engang falt meg inn at det ikke skulle være ok. At folk kan hate intenst å spise av papp, overrasker meg veldig.
__________________
♥ Storebror, des. 2010 ♥ Lillesøster, mar. 2020 ♥ Innanfor den er kvar av oss einsam,
og det skal vi alltid bli. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Kamerat Pære
Medlem siden: Jan 2009
Hvor: Barteby / Nordens Venezia
Innlegg: 6.127
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Papptallerkener? Yey eller ney?Bor du i Oslo vet jeg at du kan leie tallerkener, glass og bestikk av et firma som driver med slikt. Det gjorde min svigerinne til sin 30-årsdag. Det er sikkert en mulighet i flere litt større byer også og jeg synes det var ganske så genialt. Hun serverte sushi og riesling og fikk låne sushitallerkener og hvitvinsglass nok til hele selskapet.
__________________
Ain't nobody dope as me, I'm dressed so fresh and clean. 2008 2013 2015 |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Ferdiglada
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 11.942
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Papptallerkener? Yey eller ney?
Eg syns rett og slett maten blir smakande papp.
__________________
Gut 02 Jente 05
|
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|