Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

"Å komme seg opp av sofaen"

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-10-14, 12:43   #1
Madicken
Flawsome
 
Madicken sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2011
Innlegg: 10.517
Madicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt av
Standard

Sv: "Å komme seg opp av sofaen"

Opprinnelig lagt inn av Billa, her.

Fordi jeg MÅ og BURDE, ikke fordi jeg blir lykkeligere.

Enig. Eller rettere sagt; jeg blir ikke lykkeligere under treningen eller inntaket av vann, men etterpå kan jeg, i enda større grad av lykkelighet, kose meg med rødvinen og sjokoladen på sofaen.

Madicken er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 22-10-14, 13:06   #2
Bluen
intro
 
Bluen sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Lillestrøm
Innlegg: 32.322
Blogginnlegg: 391
Bluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: "Å komme seg opp av sofaen"

Opprinnelig lagt inn av Madicken, her.

Enig. Eller rettere sagt; jeg blir ikke lykkeligere under treningen eller inntaket av vann, men etterpå kan jeg, i enda større grad av lykkelighet, kose meg med rødvinen og sjokoladen på sofaen.

Eksakt.

Jeg er jo ellers en irriterende hverdagsmosjonist også, der jeg sykler overalt i allslags vær og er oppriktig sjokkert over at folk flest stadig KJØRER strekninger på 1-2 km, men jeg liker å tro at jeg drikker såpass jevnt med vin, spiser så mye sjokolade, er et så inngrodd B-menneske og avskyr få-noe-ut-av-dagen-mentaliteten såpass høylytt at jeg er fritatt fra ethvert friskusstempel.

__________________
Høstbarn 06 og 08
I’m not scared.
I’m out of here.
Bluen er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no