Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Er det ok å sette begrensning på antall gaver?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-11-14, 12:07   #11
Luftslottet
geskjeftig
 
Luftslottet sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 8.399
Blogginnlegg: 271
Luftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Er det ok å sette begrensning på antall gaver?

Jeg syns det er helt i orden, men ville nok tatt det muntlig.

Som et a propos, så er det heller ikke så gøy for andre barn som feirer sammen med gavehaug-unger bestandig. Min familie og svigerfamilie er kvalitet fremfor kvantitet, og det er ikke svigerfamilien til søsteren min. Livet er urettferdig og alt det der, men mine barn ble ganske lei seg det året de fikk mindre gaver til sammen enn vesle kusine fikk. Det må de selvsagt bare tåle, men vesle kusine gikk lei og var helt uinteressert før hun var halvveis. Da må det være greit å be slekta moderere seg, eller i det minste pakke litt flere ting i samme pakke.

__________________
So many things I would have done, but clouds got in my way.

Stjernekikkeren 08 + Alkymisten 11
Luftslottet er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no