Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Pornografisk materiale - hverdagen på internett for barna våre

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-11-14, 14:46   #1
Pøblis
Panzerekstremfeminist
 
Pøblis sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 19.461
Blogginnlegg: 362
Pøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Pornografisk materiale - hverdagen på internett for barna våre

Jeg er enig med KJ og synes det er bekymringsfullt når det fremstilles som om kvinner som er pornoskeptiske, bare må ta et oppgjør med holdningene sine - og at det er dem og ikke pornografien det er noe galt med.

__________________
I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a doormat or a prostitute. Rebecca West
Pøblis er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 21-11-14, 15:02   #2
Apple
Elsker gamlis- godis
 
Apple sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 8.836
Apple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt av
Standard

Sv: Pornografisk materiale - hverdagen på internett for barna våre

Opprinnelig lagt inn av pøbelsara, her.

Jeg er enig med KJ og synes det er bekymringsfullt når det fremstilles som om kvinner som er pornoskeptiske, bare må ta et oppgjør med holdningene sine - og at det er dem og ikke pornografien det er noe galt med.

Ja, jeg kjenner jeg er litt delt. Jeg foretrekker folk som forholder seg til forskning når de kommer med påstander, men likevel har KJ endel poeng som jeg synes Træen ikke tar.

Jeg er letter dersom pornoen ikke er så voldsom som påstått. Likevel synes jeg T bagatelliserer noe av det KJ skriver.

__________________
2005 og 2010
Apple er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no