Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Brennpunkt om nordmenn i front mot IS

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-04-15, 17:23   #9
Pelle
Unik
 
Pelle sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 16.750
Pelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Brennpunkt om nordmenn i front mot IS

Jeg reagerte helt fra starten på manglende mimikk i fjeset og flatt tonefall jevnt over. Kanskje normalt etter en stund i kamp pga evt traumer/tilvenning, men dette var jo også før han reiste. At man har humor i forhold til vanskelige ting man står i, er normalt og greit nok. Å ta nærbilder av lik og legge ut på snap synes jeg er ekkelt, men jeg er jo eldre enn ham, så mulig det er jeg som er gammeldags. Når IS var rett ved, og han stod og lo og syntes det var spennende så lurer jeg på om han tøffer seg for kamera eller er dum. Vill skyting ut i tåkeland likeså, som respons.

__________________
07 og 10
Pelle er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no