Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Videosnutt med baby, og utilnærmelig mor

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-04-15, 23:07   #7
Isolde
Øyboer
 
Isolde sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 13.016
Isolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt av
Standard

Sv: Videosnutt med baby, og utilnærmelig mor

En lignende videosnutt er også med i COS programmet. Er vondt å se på.
Der er det også en del filmer med forskjellige måter å reagere på barnet. Tror mange får en skikkelig oppvekker der.

Glemmer aldri en film vi så på høyskolen i forhold til tilknyttningspsykologi. Det var et barn på 60 tallet som kom på barnehjem i noen dager mens moren lå på sykehuset for å føde. Faren var innom på besøk hver dag en kort periode. Utrolig å se hvor mange faser og følelser den gutten gikk igjennom i løpet av de få dagene. Og hvordan han avviser foreldrene når de kommer for å hente han hjem igjen.

Isolde er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no