|
![]() |
#1 |
Absolute Beginner
|
![]() Sv: Matglad liten sak - hvor mye pr dag?Lenge siden jeg hadde småbarn. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Kamerat Pære
Medlem siden: Jan 2009
Hvor: Barteby / Nordens Venezia
Innlegg: 6.101
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Matglad liten sak - hvor mye pr dag?Jeg har en på seks måneder som har blitt fullammet frem til i forrige uke og som nå har begynt med tynn grøt (5. dagen i dag) og synes det er så godt at han gjerne tar "hele" skåla til kvelds. Det er en miniporsjon med hirsegrøt på ca 0,5 dl. vann og en drøy spiseskje grøtpulver, også smaksetter jeg den med smoothies fra Ellas Kitchen. Og som deg vet jeg ikke helt hvor mye han kan få av det. Han smatter og koser seg og blir sur om han ikke får, samtidig trenger nok tarmene hans litt mer tid.
__________________
Ain't nobody dope as me, I'm dressed so fresh and clean. 2008 2013 2015 |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Ad astra
|
![]() Sv: Matglad liten sak - hvor mye pr dag?
Ja, det er det jeg tenker litt på...Kanskje bytte ut en smaksporsjon grøt med noe mer middagslignende som er litt annen smak på en den relativt søte grøten.
Jeg ammer før og etter grøten, og det ser overhodet ikke ut til at magen plager henne. Det virker bare som om hun liker følelsen av noe annet enn melk, at hun synes det er spennende. Dog litt usikker på om hun bør få litt mer drikke - blandet litt sviskesaft med litt vann og gav henne på kopp - ikke mange dråpene, men nok til at hun fikk litt smaken av det, og det var tydelig interessant.
__________________
Høst(Vesla 2002, Junior 2010, Knøttet 2015) Though my soul may set in darkness, it will rise in perfect light; I have loved the stars too truly to be fearful of the night. |
![]() |
![]() |
![]() |
Trådverktøy | |
Visningsmåter | |
|
|