Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Er det greit å lure kosttilskudd i voksne mennesker?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-06-07, 23:32   #34
Vårin
Trist
 
Vårin sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2007
Innlegg: 89
Vårin har et hav av muligheter foran seg
Standard

Sv: Er det greit å lure kosttilskudd i voksne mennesker?

Dette har ingenting med kosttilskudd å gjøre, men det handler om prinsippet i å lure i noen andre noe de ikke vil ha.

Jeg satt inne på en kafé her en dag, og en gjeng alkiser satt ute og kosa seg med ølene sine. To går inn for å handle neste runde og jeg overhørte en interessant samtale.

Denne gjengen hadde funnet ut at en av gutta hadde fått for mye å drikke, så hver gang de skulle handle inn øl-runden, så fikk denne altfor fulle mannen serverte alkoholfritt uten å vite det.
De klarte å lure han to ganger før en av de andre sladret.
Samtalen mellom disse to som nå var inne for å handle gikk ut på at det var dumt å sladre. Han hadde blitt litt sur, men ble fort blid igjen, for han skjønte jo at de gjorde det fordi de brydde seg om han. Hvis han hadde drukket mer alkohol, ville han blitt så full at han hadde blitt kastet ut fra stedet.

Voksne mennesker som lurte en annen voksen mann. Jeg som allerede er skikkelig umoralsk, syns denne handlingen var bra gjort.

Vårin er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no