Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Kjøpe kopistol når man ikke kan oppdrive original?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-02-16, 18:37   #1
Agent Scully
Truth is in the x-files
 
Agent Scully sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Akershus
Innlegg: 8.446
Blogginnlegg: 584
Agent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Kjøpe kopistol når man ikke kan oppdrive original?

Opprinnelig lagt inn av Tallulah, her.

Jeg er også der. Men om jeg ikke hadde funnet den Møbelringenstolen i dette tilfellet, kan det hende jeg hadde gått for en knock-off, siden lisensiert stol virker umulig å oppdrive. Og ja, jeg mener at import fra Australia fra noen som kanskje muligens har lisens der til en fantasilion går under "umulig å oppdrive".

Det er noe der. Hva om knock offene er laget i god kvalitet mens lisenshaverne i Australia lager noe crap? Og har de lisens eller bare later de som?

Siden det skulle være min 40-årsdagspresang til meg selv blir det møbelring og mer penger til fæst ... #enkel

__________________
Storebror -06, Lillesøster & Lillebror -09

- Serenity now. Insanity later.
Agent Scully er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 09-02-16, 21:35   #2
Gerbera
Bør lage seg en tittel selv
 
Gerbera sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Viken
Innlegg: 4.488
Gerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Kjøpe kopistol når man ikke kan oppdrive original?

Opprinnelig lagt inn av Agent Scully, her.

Det er noe der. Hva om knock offene er laget i god kvalitet mens lisenshaverne i Australia lager noe crap? Og har de lisens eller bare later de som?

Siden det skulle være min 40-årsdagspresang til meg selv blir det møbelring og mer penger til fæst ... #enkel

Synes prioriteringen din er helt riktig, jeg hadde aldri i verden sett om du hadde den originale, eller ko-pistolen.

(Jeg spurte om svoger og svigerinne sine stoler var kjøpt på Living, jeg syntes de var fine, og mente jeg hadde sett tilsvarende der. Det var visst originale 7'ern eller 8'ern eller no. Så i mitt tilfelle er originaler å kaste perler for svin, jeg har virkelig ikke peiling.)

__________________
To søte germini 05~07
Gerbera er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 10-02-16, 06:59   #3
Teofelia
Bedreviter
 
Teofelia sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 27.857
Blogginnlegg: 391
Teofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Kjøpe kopistol når man ikke kan oppdrive original?

Opprinnelig lagt inn av Gerbera, her.


(Jeg spurte om svoger og svigerinne sine stoler var kjøpt på Living, jeg syntes de var fine, og mente jeg hadde sett tilsvarende der. Det var visst originale 7'ern eller 8'ern eller no. Så i mitt tilfelle er originaler å kaste perler for svin, jeg har virkelig ikke peiling.)

Det er det vel ikke. Du syns jo stolene var fine, og det er jo det som er poenget med godt design, ikke at folk skal vite hva stolene heter eller koster.

Teofelia er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no