Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Spikerhjørnet

Om speilegg, låttekster og "frihet"

Spikerhjørnet Speaker's corner. Forum for lengre debattinnlegg og meninger, politikk mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-02-16, 11:11   #11
007
© All rights reserved
 
007 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Vest
Innlegg: 20.399
Blogginnlegg: 57
007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Om speilegg, låttekster og "frihet"

Opprinnelig lagt inn av Maverick, her.

Greien er at hvis man ikke heier på Sophie-Elise er man en surmaga, misunnelig, fordomsfull feministkjerring som trenger å få seg et ligg, og som er et beist fordi man ikke støtter en kvinne som har brukt et sekund av oppmerksomhetstiden til å si noe fint om flyktninger og norsk folkehjelp.

Jaja, men sann. Det holder med nedlatende.


Jeg synes det er direkte usmakelig å lese mye av den kritikken særlig kvinner retter mot Sophie-Elise, jeg synes det er vel så ille som å vise puppen sin på TV.

Jeg jobber med ungdom, og mange av rosa-jentene, som aldri har brydd seg om annet en gutter, klær, sminke, se bra ut, være poppis, fester osv, har plutselig begynt å fatte interesse for både palmeolje, flyktninger og retusjerte biler. På grunn av Sophie-Elise. Så helt borte vekk er hun nå ikke, selv om hun ikke trenger en utdannelse. (Og ut fra hennes alder og hennes inntekt: Jeg skjønner henne godt!)

007 er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no