Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Fortell meg om Coops kuponger

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-02-16, 13:41   #1
Maya80
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 1.303
Maya80 er populærMaya80 er populærMaya80 er populærMaya80 er populær
Standard

Sv: Fortell meg om Coops kuponger

Det står vel att når man først begynner og bruke kortet kan det ta litt tid før dem får vurdert dit handlemønster, noe jeg selv merket det tok vel ca 6 mnd fra jeg begynte og bruke kortet til jeg fikk kuponger. Jeg hentet mitt kjøpeutbytte på nærmeste obs.

Maya80 er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 29-02-16, 13:50   #2
Tallulah
Glamorøs
 
Tallulah sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 60.546
Blogginnlegg: 641
Tallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Fortell meg om Coops kuponger

Opprinnelig lagt inn av Maya80, her.

Det står vel att når man først begynner og bruke kortet kan det ta litt tid før dem får vurdert dit handlemønster, noe jeg selv merket det tok vel ca 6 mnd fra jeg begynte og bruke kortet til jeg fikk kuponger. Jeg hentet mitt kjøpeutbytte på nærmeste obs.

Ja, ser at det står "litt tid", men siden jeg nå har handlet der siden midten av november syns jeg det har gått mer enn nok tid. Et halvt år er ikke "litt tid" i min bok, det er et jævla hav av mye tid brukt i en dårlig butikk uten å få noe igjen for det.

__________________

Tallulah er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no