Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Valp og soving på kveld/natt

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-03-16, 13:28   #11
Olympia
ræv med ører
 
Olympia sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 4.944
Olympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt av
Standard

Sv: Valp og soving på kveld/natt

Jeg ville lagt meg ved siden av buret hans, om du så må ligge i stua. Jeg ville også hysjet på han når han piper, så får han heller tisse i buret et par ganger.

Min erfaring er at de ikke bestandig må tisse når de piper. Men kommer de først ut av buret, og får lov å gå ut, så tisser de jo uansett. Da tror vi mennesker at han pep pga at han måtte tisse. Det trenger ikke være tilfellet altså.

Hvis du tester dette et par netter finner du fort ut hvor tissetrengt han er. Men det forutsetter at du sover helt klint inntil han.

__________________
-lost behind where all things fall-


Olympia er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no