Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Hva ga dere i gave til egne barns dåp/navnefest?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-05-16, 14:17   #1
Input
Bør lage seg en tittel selv
 
Input sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Hvor: Oslo
Innlegg: 25.711
Blogginnlegg: 159
Input har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hva ga dere i gave til egne barns dåp/navnefest?

Opprinnelig lagt inn av Teofelia, her.

Minsta fikk julegave det året hun ble født. Det var utelukkende av hensyn til eldste, som ville blitt skuffet på søsterens vegne om det ikke hadde vært gave fra mamma og pappa.

Jeg husker jeg ble overrasket over de ville mengdene gaver mitt desember-barn fikk den første jula og det kom i tillegg til gavene man typisk får når man er nyfødt. Han har aldri etterpå fått så mye.

__________________
♥ Storebror, des. 2010 Lillesøster, mar. 2020 ♥

Innanfor den er kvar av oss einsam,
og det skal vi alltid bli.
Input er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 24-05-16, 01:28   #2
zinatara
Bør lage seg en tittel selv
 
zinatara sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2011
Innlegg: 6.805
zinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Hva ga dere i gave til egne barns dåp/navnefest?

Opprinnelig lagt inn av Input, her.

Jeg husker jeg ble overrasket over de ville mengdene gaver mitt desember-barn fikk den første jula og det kom i tillegg til gavene man typisk får når man er nyfødt. Han har aldri etterpå fått så mye.

Jeg fikk min første i november og vi fikk masse, både etter fødselen og til jul. Dessverre skulle endel være så lure at de kjøpte i større størrelser, så vi fikk vinterklær i str 68. Som da passet når det nærmet seg sommeren.

Vi har vel gitt dem noe til jul og bursdag også når de var små. Men da gjerne ting vi ville kjøpt uansett. De to minste fikk vel noen små babyleker som søsknene fikk plukke ut.

zinatara er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no