Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Charterreise - hvor?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-02-18, 21:04   #1
Simone
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 2.822
Simone er et glitrende lys på stjernehimmelenSimone er et glitrende lys på stjernehimmelenSimone er et glitrende lys på stjernehimmelenSimone er et glitrende lys på stjernehimmelenSimone er et glitrende lys på stjernehimmelenSimone er et glitrende lys på stjernehimmelenSimone er et glitrende lys på stjernehimmelenSimone er et glitrende lys på stjernehimmelenSimone er et glitrende lys på stjernehimmelenSimone er et glitrende lys på stjernehimmelenSimone er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Charterreise - hvor?

Vi var der i juli begge gangene. Du høyrer ingenting til festinga i sentrum når du er på hotellet.
Men det er underholdning i baren på hotellet som sluttar ca 23 fleire kveldar i veka. Sjølv om det er all inclusive har eg aldri opplevd å sjå fulle folk på Ving sine Sunwing-hotell. Det er stort sett skandinaviske barnefamilier på hotellet.

__________________
Mamma til to jenter sep-04 og mars-07 og lillebror april-11
Simone er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 21-02-18, 21:34   #2
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 10.772
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Standard

Sv: Charterreise - hvor?

Med så store barn ville jeg valgt noe annet enn familieresorter rettet mot småbarnsfamilier. Med mindre man syns det er skikkelig stas med hylende småunger overalt.

Hotell ved strand, med badeland, uten babybasseng og bamseklubb, det må da være greit å finne? Strandpromenade og gangavstand til spisesteder er noe jeg ønsker. Er AI et krav, altså? Det er jo så stas å gå ut og spise på mye steder på kveldene? (Syns jeg da)

Jeg tenker ihvertfall en av de greske øyene, med mindre dere våger Tyrkia.

Timar er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 21-02-18, 21:36   #3
Strutsen
TittelTøs
 
Strutsen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2008
Hvor: Urban sunnmøring
Innlegg: 2.847
Blogginnlegg: 38
Strutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt avStrutsen har mye å være stolt av
Standard

Sv: Charterreise - hvor?

Tyrkia er strøket fra listen over reisemål.

Opprinnelig lagt inn av Timar, her.

Med så store barn ville jeg valgt noe annet enn familieresorter rettet mot småbarnsfamilier. Med mindre man syns det er skikkelig stas med hylende småunger overalt.

Hotell ved strand, med badeland, uten babybasseng og bamseklubb, det må da være greit å finne? Strandpromenade og gangavstand til spisesteder er noe jeg ønsker. Er AI et krav, altså? Det er jo så stas å gå ut og spise på mye steder på kveldene? (Syns jeg da)

Jeg tenker ihvertfall en av de greske øyene, med mindre dere våger Tyrkia.

Men hvilken gresk øy!

__________________
Midt i vanskelighetene ligger mulighetene.
- Albert Einstein
Strutsen er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no