|
|||||||
| Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
Tja...
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 16.142
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Ondskapens hotell - la poden på straks 16 se den?Ja, guri. Med alle disse nett-tvène tilgjengelig så er det vanskelig å holde kontrollen her. Vi passer ikke så mye på lenge heller nå etter at eldste ble 12. Nå blir han snart 13 og da vi så Ready player One her om dagen så ble jeg litt overrasket over scenene fra Ondskapens Hotell for det satt en ganske liten gutt ved siden av meg. Men mamman der reagerte ikke så.
__________________
Gina og gutta, 2001 og 2005 Jeg eldes ikke - jeg mørner.
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Erfaren nok
|
Sv: Ondskapens hotell - la poden på straks 16 se den?
Vi så Ready Player One på kino i påska, og minsten er 10. Jeg satt sammen med han og var litt obs på reaksjon når den scenen med OH, men han reagerte ikke. Han tok ikke referansene da, og hele filmen er jo som et dataspill.
__________________
Enten går det bra, eller så går det over. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
ej ikke møjkets heije
|
Sv: Ondskapens hotell - la poden på straks 16 se den?
Vel, min 10-åring syntes den delen av filmen var for skummel. Men resten av filmen var kul nok til at det var verdt det. Han tok referansen siden storesøster og venninna hennes kledde seg ut som de jentene på Halloween i fjor.
__________________
Snuppa 05, Knerten 07
|
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|