Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Pass til barn

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-04-18, 18:49   #31
polarjenta
Tittel og tittel....
 
polarjenta sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Vesterålen
Innlegg: 21.660
Blogginnlegg: 66
polarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt av
Standard

Sv: Pass til barn

Opprinnelig lagt inn av Malama, her.

Det forklarer hvorfor timebestilling viser ingen ledige timer. Men de er åpen 9-1430 og det tar 2 timer hver vei og det forutsetter at vi treffer på ferga. Så det blir jo ikke lettere å unngå fri akkurat.

Det blir som det blir. Trolig sørger vi for pass til meg og en eller to unger rett og slett sånn siden jeg og eldste minimum skal ut og reise i år. Vet ikke helt hva familien finner på. Uten hunden står vi friere til å reise litt lenger.

Og guttungen selv er overbevist om at han må ha pass, for Danmark er utlandet :-) dette har de lært på skolen.

Skal høre litt i styret om vi setter pass på pakkelista, Just in case.

Da er det vel bare å dra til Molde en av de inneklemte dagene i mai? Og denne turen ble vel ikke planlagt nå, så jeg vil tro du har hatt noen muligheter til å fikse det før om du syns at det å ta fri fra skolen er vanskelig. Jeg liker heller ikke å ta ungene uten god grunn, så jeg har pleid å ta det på en skolefri dag.

__________________
Nå også med avatar
polarjenta er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no