Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Naboen

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-07-07, 14:32   #13
Fruktflua
Sperret
 
Medlem siden: Jun 2007
Hvor: Down by the water
Innlegg: 6.377
Fruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Naboen

Opprinnelig lagt inn av Anuk, her.

Er du sikker på at de har koblet seg opp mot ditt nettverk? Hvis de har sitt eget nettverk er det vel ingen grunn til det? (Annet enn at de ikke helt har peiling på hva de driver med...) Vær klar over at du ser alle tilgjengelige nettverk i din nærhet - og om de er sikret eller ikke. Jeg ser ett usikret og to sikret, foruten vårt eget.

Det var liksom det jeg håpet på, men siden jeg ser bare den nærmeste naboens navn, og jeg vet at det er flere med trådløst nettverk som jeg ikke ser, så reagerer jeg jo litt på det. Uansett er det ekkelt å tenke på at naboen kanskje har innblikk i mitt PC-liv. Tenker på mails, nettbank, ol.

Håper det er sånn at det er "naturlig" at umiddelbare nettverk vises.
Skal uansett skifte den ledningen senere i dag.

Fruktflua er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no