Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Tenåringssjokket - overvåkning

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-12-18, 02:22   #11
Fløyel
~~~~~~~
 
Fløyel sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 16.291
Blogginnlegg: 30
Fløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme omFløyel har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Tenåringssjokket - overvåkning

Jeg overvåker til en viss grad Frøkna, jeg kan se hvor mange timer det er siden hun var aktiv på messanger. Årsaken er at hun befinner seg 6 timer etter oss og jeg ser om hun er våken så jeg evt kan ringe henne/sende melding.

Jeg har, etter avtale med Mini tilgang til It's learning, jeg sier i fra til han når jeg går inn, og vi ser gjerne i den sammen for å finne div ting som har med prøver og innleveringer å gjøre.

Ingen annen overvåking enn som så. Det er helt fjernt for meg å tracke unger eller mann, jeg ringer dem og spør hvor de er. Jeg tror jeg hadde blitt mer nervøs av å vite hva og hvor de er til en hver tid, man har jo ikke det hele bildet.

__________________
<<< When nothing goes right - go left >>>

Sist redigert av Fløyel : 12-12-18 kl 02:29.
Fløyel er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no