|
|||||||
| Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
ej ikke møjkets heije
|
Sv: Dugnad når barnet er over 18 årJeg er lagleder for et fotballag med jenter mellom 14-16 år. Der får vi nå lov til at jentene selv stiller på dugnad så lenge det også er en voksen pr økt. 17-åringene i samme klubb får gjøre dugnad uten voksne.
__________________
Snuppa 05, Knerten 07
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Kontrollfrik
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Sammen med Richard
Innlegg: 39.231
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Dugnad når barnet er over 18 år
Dette lar seg ikke gjennomføre i hennes idrett (svømming). Men ser poenget. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Off the map.
|
Sv: Dugnad når barnet er over 18 årVår går på friidrett, det er MYE dugnad. Arrangementene krever utrolig mange funksjonærer. Nå konkurrerer ikke hun så mye, men hun er med og trener og da må vi bidra. Sist helg var hun på dugnad selv da vi ikke kunne. Så vi faser henne inn. Ser for meg st jeg kommer til å fortsette å bidra på et og annet stevne også etter at hun er blitt voksen. Da har jeg jo mye bedre tid til sånt.
__________________
røverunger 03 og 08 |
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|