Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Rimelige støvler str 38-39?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-09-19, 10:11   #1
Tjorven
ej ikke møjkets heije
 
Tjorven sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 42.635
Blogginnlegg: 184
Tjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Rimelige støvler str 38-39?

Er det strengt nødvendig å eie støvler når beina vokser såpass fort? Knerten har vanntette tursko som går over ankelen og de brukes istedenfor støvler. Og de brukes når vi er på tur, og det er et mye større bruksområde hos oss enn rent støvelbruk. Å ikke ha tursko er ikke et alternativ for ham, men han klarer seg fint uten støvler.

__________________
Snuppa 05, Knerten 07
Tjorven er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 02-09-19, 11:15   #2
millact
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 53.362
millact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Rimelige støvler str 38-39?

Opprinnelig lagt inn av Tjorven, her.

Er det strengt nødvendig å eie støvler når beina vokser såpass fort? Knerten har vanntette tursko som går over ankelen og de brukes istedenfor støvler. Og de brukes når vi er på tur, og det er et mye større bruksområde hos oss enn rent støvelbruk. Å ikke ha tursko er ikke et alternativ for ham, men han klarer seg fint uten støvler.

Jeg lurer jo også rett og slett. De jeg gav bort i går er arvet etter sønn til en venninne. Brukt kun et par ganger av ham. Han er sjøspeider, men om det regner når de er i båt må de bruke gore tex sko, ikke støvler.

Han velger så og si aldri støvler om det bare regner litt når han sykler til skolen, de brukes kun i skikkelig pøsregn.

Han har lave gore tex sko.

__________________
05 og 08
millact er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no