Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Er dette en god artikkel? (lenke i innlegg)

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-08-20, 11:44   #7
Wix
Skal rømme
 
Wix sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Innlegg: 5.521
Blogginnlegg: 40
Wix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner tilWix er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Er dette en god artikkel? (lenke i innlegg)

Jeg leste den også og for meg var det en historie om hvordan livet kan endre seg etter et sånt "unødvendig fall" - selv når det tilsynelatende ender godt. Jeg synes ikke at alle saker om enkeltpersoner må være allmenne. Noen kan sikkert finne håp i slike historier også. Men det bør jo påpekes at dette ikke er en gjennomsnittshistorie.

__________________
Jente, des 06
Gutt, april 08
Wix er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no