Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Den fineste/beste/mest praktiske/mest overraskende julepresangen

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-12-20, 08:29   #1
Fintdethei!
Javel?
 
Fintdethei! sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2008
Hvor: Opp en trapp og inn en dør
Innlegg: 8.681
Fintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Den fineste/beste/mest praktiske/mest overraskende julepresangen

Opprinnelig lagt inn av Serafin, her.

Min morfar har i alle år gitt barn og barnebarn en rull melkerull, pakket inn med en 200 eller 500 kr lapp, og gitt strengt beskjed om at han handler IKKE julegaver. Ferdig snakket. Det har vært sånn siden mormor døde i 1994.

Lillesøster er oppkalt etter min mormor, og hennes første jul, da hun var 2 mnd gammel, fikk hun et par rosa, pusete babytøfler, sammen med pengene. Det var første og eneste gang han gikk på kjøpesenteret før jul, for å handle inn en gave. For lille jenta kunne jo ikke få melkerull, hun som var oppkalt etter mormor og alt.

Nåh, der ble jeg rørt

Fintdethei! er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 21-12-20, 10:37   #2
Serafin
Bør lage seg en tittel selv
 
Serafin sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Innlegg: 9.739
Blogginnlegg: 219
Serafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Den fineste/beste/mest praktiske/mest overraskende julepresangen

Opprinnelig lagt inn av Fintdethei!, her.

Nåh, der ble jeg rørt

Det er fineste julegaven vi noen gang har fått, tror jeg.
For jeg vet hva det kostet han, å gå ut på cubus og plukke ut de tøflene. Det er mannen som ALDRI har kjøpt en eneste gave, det var alltid mormor som sto for det. Så han har kjørt melkerull-strategien siden 1994.

__________________
--
Bonusgutten 06
Storebror 07
Lillesøster 09
Serafin er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no