Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Jåleforumet

Erfaringer med REN-produkter?

Jåleforumet Forum for hudpleie, hår, sminke, kropp mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-02-21, 10:23   #11
Zulu
Make it count!
 
Zulu sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 7.043
Zulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt avZulu har mye å være stolt av
Standard

Sv: Erfaringer med REN-produkter?

Opprinnelig lagt inn av Pelen, her.

Sidespor. Er det noen som har brukt Dermalogica Intensive Moisture Balance og Dermalogica Age Smart og som kan sammenligne? Jeg har brukt den første i sikkert 20 år, men kanskje huden min begynner å bli klar for Age Smart.

Hvilken Age Smart-krem tenkte du på? Jeg har prøvd dynamic skin recovery, men falt tilbake på intensive moisture balance etter en stund. Tenkte jeg skulle prøve super rich repair etter hvert, fordi jeg trenger mer fukt, tror jeg, men den er skrekkelig dyr.

__________________
2006 og 2009
Zulu er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no