Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Friskusferie for innegriser

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-02-21, 10:59   #15
Galathea
Bør lage seg en tittel selv
 
Galathea sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2011
Hvor: Trøndelag
Innlegg: 2.023
Galathea imponerer mange og er sikkert smartGalathea imponerer mange og er sikkert smartGalathea imponerer mange og er sikkert smartGalathea imponerer mange og er sikkert smartGalathea imponerer mange og er sikkert smartGalathea imponerer mange og er sikkert smartGalathea imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Friskusferie for innegriser

Opprinnelig lagt inn av Shun, her.

2021 er året du skal besøke Flåm og ta Flåmsbanen.

Til vanlig er Flåm et turisthelvete du (jeg) bare vil vekk fra så raskt som mulig. I år vil det være mulig å bevege seg fritt rundt, og å få plass på toget.

Ja! Dette er er et flott stykke Norge, hva med å gjøre "Norway in a nutshell" på egenhånd, det fins gode muligheter for overnatting med god standard, i Nærøyfjorden kan man padle og fiske, og det fins flust med turoperatører som helt sikkert står i kø for å serve norske turister med guiding og kursing, kajakkutleie, sykkelutleie, utleie av sognebåt , fjordcruise på Nærøyfjorden osv.

https://www.visitnorway.no/planlegg-...in-a-nutshell/

Galathea er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no