Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Ansvarlig styrepilsparti?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-03-21, 20:56   #1
meisje
Kleintje I + II
 
meisje sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Innlegg: 6.594
meisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Ansvarlig styrepilsparti?

Vel, jeg lurer nå på hvorfor de hadde fysisk møte med overnatting på hotell, der har det jo allerede sviktet i vurderingen av smittefare.

__________________
Meisje & Storebror & Lillebror
meisje er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 16-03-21, 21:02   #2
Strå
Lesende
 
Strå sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2007
Hvor: F16
Innlegg: 12.362
Strå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt av
Standard

Sv: Ansvarlig styrepilsparti?

Haha -ea-, den var morsom. Hilsen Ap-medlem.


(Sånn til de som ga saken satirix bygger på: IDDIÅTTER)

Strå er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 16-03-21, 21:34   #3
mkj
Off the map.
 
mkj sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 14.142
Blogginnlegg: 10
mkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt av
Standard

Sv: Ansvarlig styrepilsparti?

Opprinnelig lagt inn av meisje, her.

Vel, jeg lurer nå på hvorfor de hadde fysisk møte med overnatting på hotell, der har det jo allerede sviktet i vurderingen av smittefare.

Jeg tror det var en liten gjeng som arrangerte et nettmøte slik jeg har forstått det, men det er bare noe jeg har hørt. For jeg reagerte på akkurat det samme.

__________________
røverunger 03 og 08
mkj er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 16-03-21, 22:39   #4
veobra
på slep
 
veobra sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2009
Innlegg: 11.482
veobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Ansvarlig styrepilsparti?

Opprinnelig lagt inn av mkj, her.

Jeg tror det var en liten gjeng som arrangerte et nettmøte slik jeg har forstått det, men det er bare noe jeg har hørt. For jeg reagerte på akkurat det samme.

Hvorfor den digre suiten? Jeg så bilder derfra, det var en leilighet. Er det sånn man får når man pleier arrangrre stort i en normalsituasjon og er god kunde?

__________________
S.E.& O.
veobra er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 17-03-21, 10:31   #5
Stompa
50 & somewhat fab
 
Stompa sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Nordpå
Innlegg: 15.316
Stompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Ansvarlig styrepilsparti?

Opprinnelig lagt inn av veobra, her.

Hvorfor den digre suiten? Jeg så bilder derfra, det var en leilighet. Er det sånn man får når man pleier arrangrre stort i en normalsituasjon og er god kunde?

I Bodø er alle serveringssteder stengt, og hoteller har bare lov til å servere gjester. Så de booket visstnok et stort rom for at fylkessekretæren skulle få mat - og fikk tildelt en suite.

Når det er sagt. For en gjeng IDIOTER!

__________________
2001 og 2001
Stompa er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no