Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva har gjort deg glad i dag? #12

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Lukket tråd
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-01-22, 11:08   #1
millact
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 53.273
millact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Hva har gjort deg glad i dag? #12

Opprinnelig lagt inn av Malama, her.

Mellomste sier hun ikke har hatt "kvalme og vondt i halsen" i dag.

Dag to med medisin mot reflux. (i hennes vokabular er oppstøtene kvalme og halsbrannen vondt i halsen)

Dette! Det var bra!

__________________
05 og 08
millact er ikke aktiv  
Gammel 30-01-22, 19:14   #2
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.298
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva har gjort deg glad i dag? #12

Opprinnelig lagt inn av millact, her.

Dette! Det var bra!

Helt herlig

Vi styrer med medisinen for hun får låsing mot å svelge kapselen så selv om teknikken er der med andre ting. Så bare går det ikke. Den kan helsigvis åpnes. Så vi gjør det Men håper på mestring i å svelge den etterhvert. Men. Det virker. Det gir meg troen på at dette er rett diagnose. Ikke at jeg ønsket henne enda en diagnose, men plagene hadde hun jo. Om diagnosen gir medisin som fjerner dem, så er det verd å ha enda en merkelapp. Og enda en medisin å styre med.

Jeg avventer å tenke så mye på om hun kommer til å vokse det av seg, vi har time til pH måling i slutten av mars. Men da har vi februar til å bruke denne medisinen. Og mars til å se om det blir like ille igjen uten. Og testen 22. Og så tar vi det derfra.

Men å ha fått en medisin som gjør at hun ikke klager på kvalme hver dag, det er jo gull!

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv  
Lukket tråd

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no