Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Märtha Louise og media

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-02-23, 18:24   #10
007
© All rights reserved
 
007 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Vest
Innlegg: 20.452
Blogginnlegg: 57
007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Märtha Louise og media

Opprinnelig lagt inn av Pelle, her.

Jeg mener på ingen måte at man skal finne seg i alt mulig grafs, altså. Men det er derfor jeg lurer på hva som ble skrevet så mye om i ungdommen. Media hadde et mye mindre trykk enn nå, uten SoMe og døgnaktivitet. Jeg hadde en del stier som krysset med de kongelige i den perioden og fulgte sånn relativt godt med. Da synes jeg det blir unyansert å legge en hel bransje for hat 30-35 år etter. Hva ble hun kritisert for? Og av hvem? Var det kun Se & Hør, eller var det fullt opp i alle landets aviser med kronikker og ledere, mot en stakkers ungdom? Når hun selv trekker dette frem nå, så må det være mulig å være ørlittegranne mer nyansert, synes jeg.

Et nær meg jobbet i Se og Hør da Märta var 16-17. Hen lå 11 dager i telt i telelinseavstand til sommerboligen for å få bilde av henne i bikini. Det var nydelig sommervær og hun gikk fult påkledd 24/7 mens hun så seg over skulderen. Så hun fikk nok kjørt seg, selv uten SOME.
(Det ble ingen bilde, btw.)

007 er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no