Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hvor mye er du villig til å betale for en kanelsnurr?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-02-24, 14:44   #1
Blondie
ctrl+z
 
Blondie sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 24.093
Blogginnlegg: 228
Blondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme omBlondie har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvor mye er du villig til å betale for en kanelsnurr?

Poenget mitt er ikke at Jordbærpikene er spesielt bra, men for mange er det et poeng at det faktisk er noe man kan spise der. Jeg bor vel to timer unna nærmeste Jordbærpikene, så jeg kjenner ikke konseptet fryktelig godt. Kafé er generelt veldig kjedelig for matallergikere.

__________________
It takes a forum to raise a child
Blondie er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 12-02-24, 15:04   #2
Albertine
Bør lage seg en tittel selv
 
Albertine sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2014
Innlegg: 3.761
Blogginnlegg: 38
Albertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hvor mye er du villig til å betale for en kanelsnurr?

Opprinnelig lagt inn av Blondie, her.

Poenget mitt er ikke at Jordbærpikene er spesielt bra, men for mange er det et poeng at det faktisk er noe man kan spise der. Jeg bor vel to timer unna nærmeste Jordbærpikene, så jeg kjenner ikke konseptet fryktelig godt. Kafé er generelt veldig kjedelig for matallergikere.

Skjønner godt at det er kjedelig. Vi hadde ei med tårer i øynene i går, da hun innså at hun kunne få glutenfri fastelavnbolle hos oss, og vi solgte også boller uten egg og melk med soyakrem. Vi har ikke fasiliteter til å ha et ekte glutenfritt kjøkken, men vi kan i det minste gjøre det vi kan.

__________________
Be kind whenever possible. It is always possible. - Dalai Lama
Albertine er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no