Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Sportshjørnet

Løpeshorts

Sportshjørnet Alt som har med sport å gjøre passer inn her.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-08-24, 12:18   #1
annemede
Ser lyst på livet
 
annemede sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 18.101
Blogginnlegg: 241
annemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Løpeshorts

Jeg har en med tights og shorts fra new balance.

annemede er aktiv nå   Svar med sitat
Gammel 17-08-24, 17:45   #2
Niobe
Personlig pessimist
 
Niobe sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 28.119
Blogginnlegg: 11
Niobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Løpeshorts

Opprinnelig lagt inn av Odelia, her.

Min favoritt løpeshorts var Nike Pro (du finner den rimeligere enn prisen XXL opererer med nå, men de hadde et fint bilde). Nå er jeg for stor til at jeg føler meg komfortabel med såpass kort og tettsittende shorts, men kommer nok til å gå tilbake til disse hvis/når jeg kommer tilbake til mindre former.

Jeg hadde en Nike Pro som jeg arvet, men jeg ga den videre, for den var et lite hakk for lav i livet. Men jeg har sett at noen av dem ser høyere ut i livet en den jeg hadde, så jeg burde teste!

Opprinnelig lagt inn av Lavender, her.

Denne nettsiden er mest sannsynlig falsk.
Her, https://www.eu.lululemon.com/en-lu/c...s/shorts?sz=20

Takk!

Opprinnelig lagt inn av annemede, her.

Jeg har en med tights og shorts fra new balance.

Skal sjekke! Takk!

__________________
«If you can’t be a good example, at least be a horrible warning.»
- Aileen Wuornos, seriemorder
Niobe er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no