Sv: Märtha Louise og media
Opprinnelig lagt inn av nolo, her.
Så pinlig med laken for å skjule bruden på vei inn til og snakking til pressen for å gi mat til Netflix-dokumentaren.
Det var så amatørmessig, det ble bare enda mer sirkus Jeg tenkte jeg skulle sende enn ett 1.000,- - tips til "I'm the boss", aka manageren til Martha om at det finnes telt man kan kjøre helt inntil, sågar også rygge inn i så man kan slippe gjester inn og ut.
Generelt, dette blir som Harry og Megan, vil være offentlige på sine premisser. Martha er og vil alltid være datteren til Kong Harald, så dersom hun virkelig ønsker å distansere seg fra kongehuset er dette tiden å gjøre det på, hun står fritt til å ta Durek sitt etternavn (evt finne seg ett eget) , og leve som influenser eller hva hun ønsker.
I Norge vil hun aldri bli anonym, for hun er nr 4 i arverekken, men av verdens befolkning på 8 milliarder er det kun 5,5 millioner som har et forhold til hennes tittel, hvorav mange ikke bryr seg, som resten av verden. Så hvor stort er egentlig problemet? Jeg anbefaler boken "Den edle kunsten om å gi Faen" på det sterkeste.
__________________
<<< When nothing goes right - go left >>>
|