Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Hva koster en fest?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-09-24, 12:20   #1
Karamell
Introvert textrovert
 
Karamell sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 31.134
Blogginnlegg: 287
Karamell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme omKaramell har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hva koster en fest?

Opprinnelig lagt inn av Myria, her.

Jeg ble bedt om å bidra med kake i konfirmasjon 9 timers kjøring unna. Jeg hadde veeeldig lyst til å gjengjelde forespørselen da det ble vår tur til å invitere til konfirmasjon (men jeg gjorde det ikke).

Seriøst????!!! Det er jo ikke greit! Hva i all verden bakte du? Noe annet enn formkake/sjokoladekake er vel utelukket??

Kakebakerne "mine" bor i nærheten av meg.

__________________
Guttene 02 og 05.
On n'aime que ce qu'on ne possède pas tout entier.


Karamell er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 26-09-24, 13:03   #2
Myria
Eppur si muove.
 
Myria sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2012
Innlegg: 15.944
Myria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva koster en fest?

Opprinnelig lagt inn av Karamell, her.

Seriøst????!!! Det er jo ikke greit! Hva i all verden bakte du? Noe annet enn formkake/sjokoladekake er vel utelukket??

Kakebakerne "mine" bor i nærheten av meg.


Det ble gulrotkake (med kremen fraktet i en boks og sprøytet på etter transport ). Jeg synes jo det var litt rart å spørre akkurat meg når absolutt alle andre gjester bor maks 15 minutter unna mens vi bor på andre kanten av landet. Jeg baker gode kaker altså, men ikke så eksepsjonelle at noen ville tenke at det MÅ de bare ha koste hva det koste vil.


Og jeg kunne sagt nei altså, jeg vet jo det, men jeg liker å gjøre folk glade og det er også begrenset hvor involvert man blir når man bor så langt unna så det føltes viktig å kunne bidra.

__________________
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.
2008 - 2011 - 2013

Sist redigert av Myria : 26-09-24 kl 13:09.
Myria er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no