Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Hva synes dere om at Schibsted vil ta mer betalt av de som velger bort persontilpasse

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-05-26, 11:14   #2
Shun
Er fornøyd
 
Medlem siden: Jan 2011
Innlegg: 1.991
Shun imponerer mange og er sikkert smartShun imponerer mange og er sikkert smartShun imponerer mange og er sikkert smartShun imponerer mange og er sikkert smartShun imponerer mange og er sikkert smartShun imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Hva synes dere om at Schibsted vil ta mer betalt av de som velger bort persontilp

Jeg vurderer også å si opp mitt digitale abonnement.

Det koster en tredjedel av papirutgaveabonnementet - som ville løst personvernproblemet. Men Aftenpostens journalistikk er ikke verdt tre ganger så mye som i dag for meg.

Jeg nekter å måtte betale for eget personvern, så jeg håper dette er starten på slutten for MSM redaktørstyrte medier som går ned den stien.

Shun er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no