Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Jåleforumet

Hjemmefarge til hår.. hvilket merke?

Jåleforumet Forum for hudpleie, hår, sminke, kropp mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-10-06, 20:45   #5
AprilRyan
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 2.127
Blogginnlegg: 2
AprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt avAprilRyan har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hjemmefarge til hår.. hvilket merke?

Opprinnelig lagt inn av Scarlett, her.

AprilRyan, det er vel stor forskjell på Minicolor og farge? Min erfaring er at minicolor funker dårlig hvis man skal dekke grå hår, og vaskes altfor fort ut. Nå biter riktignok alt litt dårlig på mitt hår.

Det er sant. Jeg har ikke så mye erfaring med grå hår enda, men minicolor holder leeeenge. Mye lenger enn hva som står på pakken. Etterveksten blir ikke så tydelig og det er mye bedre for håret.

__________________

AprilRyan er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no