Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Marsvin og katt ?

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-01-08, 22:59   #1
kisha
Tar en fot av gangen
 
kisha sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Havørnbyen
Innlegg: 7.983
kisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Marsvin og katt ?

Jeg ville ikke hatt gnagere med katt i huset, jeg er redd de ville være vettskremte for katta.

__________________
Tenk positivt.
kisha er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 09-01-08, 23:06   #2
Susse
Gal kattedame
 
Susse sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 14.820
Blogginnlegg: 544
Susse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Marsvin og katt ?

Opprinnelig lagt inn av kisha, her.

Jeg ville ikke hatt gnagere med katt i huset, jeg er redd de ville være vettskremte for katta.

at jeg ikke tenkte på det da. Grauthue. Nei, jeg får nok fint vente til gamlemor har takket for seg. Da får det blir først marsvin så hund når ungene blir større.

__________________
En, to, tre, fire
What you give is what you get in return.
Susse er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 10-01-08, 12:31   #3
Hønemor!
Superaktiv
 
Hønemor! sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Vestfold
Innlegg: 430
Hønemor! har et hav av muligheter foran seg
Standard

Sv: Marsvin og katt ?

Vi har 2 katter og 3 marsvin i huset, og kattene er vel egentlig mer redde enn det de er. Har vi de ute av buret så har vi alltid kontroll på de, og lar de ikke løpe løse med kattene i nærheten. Har de som regel i sofaen.

Vi har i tillegg hatt 5 rotter og det var bare helt i begynnelsen kattene var gira på de. (Noen ganger satt de ved buret å ville leke med de, men rottene hadde bitt tilbake om kattene hadde tatt poten inn i buret)

__________________
EK 13.05.08
Hønemor! er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no