|
|||||||
| Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
Kidding, right?
|
Sv: Vanlig med hull rundt trykknappene i Nøstebarnpysjen?Ja, jeg må si det er vanlig. Altfor vanlig, og en av grunnene til at jeg personlig synes Nøstebarn er oppskrytt. Jeg har alltid fått ny, men alltid etter litt sånn "Javeeeel... hva har du GJORT med denne da?" (Svar: vasket som anbefalt av dem). Men det er grenser for hvor ganger man går tilbake med plaggene. Kanskje er jeg litt røff når jeg åpner trykknappene, men dog: jeg RØSKER dem ikke opp da. Men jeg gidder ikke lirke med silkehansker heller.
__________________
I'm on a seafood diet. Everytime I see food, I eat.
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Har fått viljen sin
|
Sv: Vanlig med hull rundt trykknappene i Nøstebarnpysjen?
Ja jeg har litt samme følelsen ifht Nøstebarn og reklamasjon. Blant annet en genser som fikk hull i seg etter to gangs håndvask. Ingen av ztjernas andre gensere har fått hull i seg denne sesongen. Kommer til å lete etter alternativer til Nøstebarn så godt jeg kan heretter. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
ƒœß†˙*∂ü*∂醆é?
Medlem siden: Aug 2007
Innlegg: 5.905
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Re: Sv: Vanlig med hull rundt trykknappene i Nøstebarnpysjen?Aldri hatt et eneste hull i noen Nøstebarnplagg, og vi har brukt nesten utelukkende klær fra Nøstebarn i over 4 år. Avkommet året rundt, og det meste av klær derfra, og jeg har brukt endel jeg og.
__________________
"Natten her, er ikke bare et stjernevær. Den er summen av livet og alt som er!" (-André Bjerke.) |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Bør lage seg en tittel selv
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 3.145
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Vanlig med hull rundt trykknappene i Nøstebarnpysjen?Jeg har også dessverre samme erfaring med Nøstebarn-ting. Synes de har tålt veldig lite, og har derfor sluttet å handle der for lenge siden.
__________________
![]() Making the decision to have a child - it`s momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body. |
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|